Rínok


Miesto pre majstrov. Tu nájdeš ponuku mojich majstrov, pre ktorých som robila webík, alebo nejakú inú prácičku:

Farma u Felixov

Malé rodinné hospodárstvo v Mladoniciach s veľkým záberom aktivít:

Venujú sa chovu kôz a výrobkov z kozieho mlieka. Môžete ich nájsť na Gazdovskom Trhu Hont, či objednať si kurz výroby syra priamo u nich na farme. 

Ich osobný príbeh priviedol rodinu k sociálnemu farmárčeniu. Zažite prázdniny na FARME :-) Ubytovať sa môžete v IZBIČKE, alebo kempovať. Organizujú aj rôzne workshopy, či stretnutia rodín s Downovým syndrómom a iné - pozrite ich stránku :-)

Stodola Lišov 

Spoločný projekt Fera a Slavky Liptákovcov. V roku 2008 bola v Lišove prvá výstava Ferových diel, a to priamo v skalných obydliach. Potom, skôr spontánne, pokračovali výstavy v ich zrekonštruovanej stodole. V roku 2019 pribudla druhá stodola, po tom, čo takmer spadnutú budovu postupne, počas dovoleniek, zrekonštruovali. 

Z času na čas sú v Lišove u Liptákovocov linerárne, či výtvarné workshopy. 

Trh Bátovce

Malí producenti a farmári z lokality Tekov Hont Vás pozývajú na pravidelný sobotňajší trh 7:30 - 11:30

Prvý SLOW FOOD TRH ZEME NA Slovensku. 

Okrem webu mám tú česť udržiavať aktuálne dianie na sociálnych sieťach -  FB a IG.

Škola mystérií

Vedie slovenská šamanka Sanai žijúca v Mexiku už 20 rokov. Retrety, potná chyža, meditácie, medicíny, pobyt v centre Atlantída na brehu Oceána v pannenskej prírode a oveľa viac... 

Aj online konzultácie, semináre, splnové spojenia. 

Kreatívne ovce

šikovná trojica Monika + Zuzka + Peter tvoria workshopy a eventy pre deti spojené so spracovaním ovčej vlny, ale aj iných materiálov.

Diela a dielka

Moja práca je na FB stránke.

Veľmi obľúbený obchodík v centre Banskej Štiavnice. Diela od slovenských autorov nájdete na webovej stránke alebo najlepšie na živo v obchodíku. Pán Ladziansky starší je neodmysliteľnou súčastou obchodíku a má svojich verných zákazníkov, ktorí sa sem vracajú každý rok. Vie o Štiavnici a baníctve veľmi veľa a rád o tom záujemcom porozpráva. 

V obchodíku nájdete krásnu keramiku, autorské šperky, knihy, sošky a obrazy.

Levanduľa Brhlovce
Levanduľa Brhlovce

Levanduľa Brhlovce

Spracovala som text na web, kotrý robili v ČR na platforme Wordpress. 

Vanda založila prekrásnu levandulovú záhradu. Môžete sa sem prísť  len tak potešiť, odfotiť, nazbierať levandulu, či kúpiť nikeotrý z jej levanduľových špecialít. Nájdete tu aj relaxačnú pyramídu. 


SIEL

Hudba pre našu dušu SIEL - vytvorená v Banskej Štiavnici v domácom nahrávacom štúdiu PIARG, kúsok od legedárnej Kalvárie. Vypočujte si kúsok na ich stránke, či youtube a môžete si dopriať niečo príjemné pre svoje ušká aj oči - USB s podsvietenou kalváriou vo veľmi peknom skleneno - kovovom USB, kde sa zmestia ešte aj fotoky z dovlenky :-)


Portál Túlanie ponúka na svojej webovke možnosť túlať sa po Slovensku, ale aj mimo neho na kvalitných karavanoch a autokaravanoch a pripravuje novinku v Banskej Štiavnici. Facebooková stránka informuje o dianí v Štiavnici a okolí - kam vyraziť na výlet, čo sú to tajchy a aká akcia sa práve koná...


Namtrapa

Mezonetový apartmán na Donovaloch prenajímamný jeho vlastníkmi, skvelo zariadený mezonet s parkovacím miestom, veľa hračiek a skvelo vybavený:-)

Na stránke sú aj tipy na výlety v okolí, či odporúčané miesta, kam skočiť na dobré jedlo :-)

Caravan Centrum 

Rodinná firma, ktorá prenajíma karavany a autokaravany. Môžete si pozrieť modely, ich vybavenie, ale aj dostupné termíny na prenájom. Vyskúšajte slobodu cestovania s karavanom....